Kategoria: 2. drużyna

Wiadomości ze Spvgg Quierschied 2
2. drużyna

Ważna wygrana z Püttlingen

W siódmym dniu kolejki Landesliga Süd nasza druga drużyna otrzymała FV Püttlingen. Bardzo ważny mecz dla drużyny trenera Manuela Dillenburgera. Ponieważ goście byli z nami związani przed meczem. Mecz rozpoczął się od ogromnej szansy dla „Zwädd”. Max Mäs był w stanie stanąć po prawej stronie,

Po wygranym 3: 0 u siebie meczu z Borussią Neunkirchen, nasza pierwsza drużyna pojedzie w niedzielę na derby w Herrensohr. Gospodarze przegrali 1: 1 z FC Homburg II w 2. kolejce. Należy się zatem spodziewać, że drużyna Bernda Eichmanna wejdzie do gry z ogromną złością w żołądku.

+++ Daty rozpoczęcia treningów zostały ustalone +++ Nasza pierwsza drużyna rozpocznie w najbliższą niedzielę (1) pod okiem nowego trenera Thomasa Bettingera o godzinie 19.07:11 na pierwszym treningu przygotowującym do nowego sezonu. Nasz klub Sportplatz Quiigart jest oczywiście otwarty dla Kiebize. Nasza druga drużyna startuje w sobotę 00 lipca o 2:25.

Kolejna wygrana na wyjeździe dla „Zwädd”

W 15. kolejce Landesliga Süd nasza druga drużyna musiała zmierzyć się z SV Saar 05 Saarbrücken II. Gospodarze zwracali na siebie uwagę w ciągu ostatnich kilku tygodni z dobrymi wynikami przeciwko czołowym drużynom, dlatego trenerzy ostrzegali Woll i Eiler przed ich przeciwnikami. Zwłaszcza, że ​​przybyłeś z bardzo słabymi zmiennikami i kilkoma graczami

Drugi zespół przyjął niepokonanego lidera FC Kleinblittersdorf am Franzenhaus w 11. kolejce Landesliga Süd. Role zostały wyraźnie przydzielone przed meczem, ale „Zwädd” był tego dnia więcej niż równym przeciwnikiem. Od samego początku Wambe dbali o to, by pokoje na swojej połowie były bardzo ciasne.

W 8 dniu meczu Landesliga Süd nasza druga drużyna otrzymała najlepszą drużynę z Rockershausen. Trzeci w tabeli przegrał tylko raz. Lista kontuzji w ten weekend również nie była dobrą wróżbą. Wraz z Julianem Müllerem i Justinem Bähringiem dwóch stałych graczy zostanie na długo, a trenerzy krótkoterminowi Markus Woll i Manuel Dillenburger również musieli spasować.